Ласкаво просимо

Для громадян будь-якої країни традиційним залишається сприйняття студентства як активної перетворюючої сили, яка в усі періоди людської історії є провісником великих перемін. Інакше і бути не може. Адже молодість – це не тільки енергія і завзяття, рішучість і ентузіазм. Перш за все, молодість – це надія держави, надія будь-якого колективу, кожної сім'ї. Сучасному студенту нелегко: доводиться не тільки вчитися, а й підробляти на життя, тривожитися за майбутнє. Але саме навчання стає головним чинником майбутнього успіху. Настав час професіоналів, час активних людей, готових «з головою» зануритися в роботу, в процес активних змін. Тому навчання в ВНЗ стало найпотужнішим творчим етапом в особистісному становленні, незважаючи на проблеми і складності перебудови і розвитку системи вищої освіти та соціально-економічного устрою України. Я щиро вдячний всім студентам нашої академії за розуміння і підтримку, за активну життєву позицію, за вміння вчитися і відпочивати, за правильний вибір.

Студентські роки пролітають як сонячний зайчик, як весняний вітерець, як швидкісний експрес, назавжди залишаючи незгладимий слід в пам'яті і радість в душі.

Любі друзі! Цінуйте ці прекрасні, часом безтурботні, веселі і неповторні студентські роки. Бажаю Вам здоров'я, життєвого оптимізму, впевненості в собі і своєму майбутньому! Професорсько-викладацький колектив ОНАХТ зробить все можливе, щоб Ви отримали якісну вищу освіту.

Будьте щасливі, любіть рідну Alma Mater і не забувайте своїх друзів!

Ректор ОНАХТ, д.т.н., професор Єгоров Б.В.

 

Фотогалерея

 

Корисні посилання:

Анонс:

 


Останні новини:

 


 • 26.03.2017

  Отзывы о стажировке в Польше студентов факультета информационных технологий и кибербезопасности Одесской национальной академии пищевых технологий

  В этом году с 23.02.17 по 04.03.17 группа студентов факультета информационных технологий и кибербезопасности ОНАПТ и техникума Промавтоматики под руководством двух преподавателей кафедры ИТиКБ (доцента А.Р.Антоновой, старшего преподавателя А.С.Бодюл) проходили стажировку в Польше. Благодаря договору, заключенному между нашей академией и Университетом информатики и искусств (г.Лодзь, Польша), уже в третий раз наши студенты могут проходить IT-стажировку в одном из престижных ВУЗов Польши.

  детальніше

   

 • 25.03.2017

  КВН в Одесской национальной академии пищевых технологий

  С момента создания сборная команда КВН Одесской национальной академии пищевых технологий «Богема» приняла участие в фестивале «Кубок Ректора Политеха», где успешно прошла в 1/4 финала и выиграла в номинации «Лучшая актриса» (Николаева Анастасия); в фестивале 1/8 Лиги «Взлёт», в фестивале КВН «Кубок Мэра», где выиграла в номинации «Лучшая шутка» и прошла в 1/8 финала.

  детальніше