Новости

 • 21.04.2017

  Донорство на факультеті автоматизації, мехатроніки та робототехніки

  4 – 5 квітня 2017 року студенти факультету автоматизації, мехатроніки та робототехніки Одеської національної академії харчових технологій на чолі з деканом факультету АМіР, Букаросом А.Ю., прийняли активну участь у акції «Кров заради життя».

  подробнее

   

 • 18.04.2017

  Екскурсія студентів Одеської національної академії харчових технологій в Одеські катакомби!

  До 73-ої річниці визволення Одеси від фашистської окупації, для студентів академії організована екскурсія в Одеські катакомби – не просто пам'ятка Одеси, але і унікальний історичний пам'ятник. Екскурсія в комфортабельному автобусі до Музею партизанської слави в селищі Нерубайське, познайомила студентів Одеської національної академії харчових технологій з маловідомими сторінками героїчного минулого нашого міста в період Великої Вітчизняної війни.

  подробнее

   

 • 18.04.2017

  Естафета «907 метрів»

  Наше героїчне місто Одеса 10 квітня 2017 року святкує 73-ю річницю визволення від фашистських загарбників. Цій видатній події в Одеській національній академії харчових технологій було присвячено багато святкових заходів, серед яких і спортивний захід «Естафета – 907 метрів», адже саме стільки днів місто Одеса знаходилась під гнітом окупантів.

  подробнее

   

 • 17.04.2017

  Футбольный марафон «От рассвета до заката - 2017»

  4 апреля 2017 года в Одесской национальной академии пищевых технологий состоялся VIII футбольный марафон «От рассвета до заката». Уже традиционно в нем приняли участие студенты и преподаватели Одесской национальной академии пищевых технологий, а также сборные команды г. Одессы.

  подробнее

   

 • 14.04.2017

  Відкрита кураторська година на факультеті ТХППКЗЕтаТ

  24 березня 2017 року на кафедрі технології молока, жирів і парфумерно-косметичних засобів було проведено об’єднану кураторську годину, присвячену Дню народження Т.Г.Шевченка. Мета заходу - виховання патріотизму на творах Шевченка-поета і Шевченка-художника, пізнання студентами постаті Великого Кобзаря, актуальності його творчості; виховання любові до рідного краю, пробудження національної самосвідомості,патріотичне виховання і розвиток почуття гордості за свій народ, Батьківщину.У заході взяли участь студенти груми ТМ-33, ТМ-34 та куратори – Чабанова О.Б., Дюдіна І.А. та Маковська Т.В.

  подробнее

   


ГИМН
Одесской Национальной Академии Пищевых Технологий
Процветай, живи и здравствуй,
Академия моя!
Пусть звезда твоя не меркнет
Яркая!

Пусть Господь хранит от бедствий,
Неудач и суеты,
Пусть свершатся все твои мечты!

ПРИПЕВ:

Для тебя лишь одной повторим мы стократ:
Браво, Академия! Виват!!!
Ты - надежный оплот, ты - вторая семья!
Славься Академия моя!

Созидай и твори! Для тебя нет преград!
Браво, Академия! Виват!!!
Знай, что наша судьба неразрывна с твоей!
Слава Академии моей!!!