Новости

 • 17.01.2017

  Студентство – авангард державотворення

  15-17 грудня 2016 року нам випала прекрасна нагода бути делегатами ІІ-го Всеукраїнського з’їзду ОСС ВНЗ України та форумі «Студентство – авангард державотворення» у місті Києві. Ці незабутні 3 дні ми провели у компанії справжніх патріотів, інтелек-туалів та однодумців. На з’їзді були присутні понад 100 учасників з різних міст та регіонів. Протягом трьох днів ми оброговорювали студентські проблеми з нача-льником відділу національно-патріотивного виховання Міністерства молоді та спорту України - Миколою Ляховичем, розглянули два законопроекти: "Про молодь" та "Про освіту", оброгорили проблему стипендій, яка є нагаль-ною сьогодні, згадали героїчні виступи та протести студентів щодо покра-щення стану освіти.

  подробнее

   

 • 17.01.2017

  Благотворительная поездка в детский дом

  5 декабря 2016 года делегаты от Студенческого совета ОНАПТ с чис-тым сердцем, открытой душой и подарками посетили подшефную школу-интернат в пгт. Николаевка. Этот день, что ребятам из студенческого совета, что деткам из школы останется в памяти, и пережитые эмоции еще долго нас не покинут. Студенческий актив академии как всегда отметился, мы решили пока-зать детям волшебную программу с фокусами. Студент факультета Менеджмента, маркетинга и логистики - Погорелов Эдуард показал ребятам уникальные фокусы с канатами, деньгами, уникальное жонглирование, в которых участие брали почти все детки.

  подробнее

   

 • 09.12.2016

  Круглий стіл на тему: «Нульова толерантність до корупції – норма життя ОНАХТ»

  9 грудня, у Міжнародний День боротьби з корупцією, в Одеській націо-нальній академії харчових технологій відбувся круглий стіл на тему: «Нульова толерантність до корупції – норма життя ОНАХТ». За результатом проведення круглого столу органами Студентського само-врядування підготовлене звернення до студентів та працівників Одеської наці-ональної академії харчових технологій.

  подробнее

   

 • 05.12.2016

  25-та річниця всеукраїнського референдуму на підтвердження акта проголошення незалежності України

  В Одеській національній академії харчових технологій протягом 1-6 грудня 2016 року були проведені заходи щодо відзначення 25-ої річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження акта проголошення незалежності України. В академічних групах Одеської національної академії харчових технологій проведені бесіди, лекції, круглі столи присвячені історичному значенню Всеукраїнського референдуму.

  подробнее

   

 • 04.12.2016

  Відкрита кураторська година з техніки безпеки життєдіяльності в одеській національній академії харчових технологій

  В Одеській національній академії харчових технологій 25 листопада 2016 року для студентів першого курсу була проведена відкрита кураторська година з питання техніки безпеки життєдіяльності. Доповідачі, довели до студентів, що проблема захисту людини від небезпеки постала водночас з появою на Землі людства. Первісна людина була тісно пов’язана з природою, тому єдині на той час були природні небезпеки.

  подробнее

   


ГИМН
Одесской Национальной Академии Пищевых Технологий
Процветай, живи и здравствуй,
Академия моя!
Пусть звезда твоя не меркнет
Яркая!

Пусть Господь хранит от бедствий,
Неудач и суеты,
Пусть свершатся все твои мечты!

ПРИПЕВ:

Для тебя лишь одной повторим мы стократ:
Браво, Академия! Виват!!!
Ты - надежный оплот, ты - вторая семья!
Славься Академия моя!

Созидай и твори! Для тебя нет преград!
Браво, Академия! Виват!!!
Знай, что наша судьба неразрывна с твоей!
Слава Академии моей!!!